De uitslagen over alle jaren staan HIER.

December
31/12: Oliebollenloop, Gorredijk
29/12: Oudejaarsloop, Blijham
27/12: Drouwenerzand Cross, Gasselte
24/12: Verhoeve Groen Cross, Apeplscha
22/12: Santa Run, Leeuwarden
22/12: Decemberloop, Peize
16/12: Kerstloop, Dronten
15/12: Ameland
9/12: Bruggenloop, Rotterdam
2/12: Valencia Marathon
1/12: Leeks cross
1/12: Zeijen
November
24/11: Norg, Cross
18/11: Zevenheuvelenloop, Nijmegen
17/11: Holtingeveld Trail, Havelte
11/11: VOV-Run, Vries
10/11: Haarlerbergtrail
10/11: Devil's Trail, Schiermonnikoog
3-4 /11: Berenloop, Terschelling
4/11: Natte Neuzen Trail
3/11: Plantsoenloop
Oktober
28/10: Zeemijlenloop, Delfzijl
27/10: Boerbosloop, Rolde
27/10: Dwingelderveldloop, Dwingeloo
21/10: Marathon Amsterdam
20/10: Teutolauf
20/10: Ekensteinloop
13/10: Zuidlaardermeerloop
12/10: Muskathlon, Indonesië
6/10: Self Transcendence, Amsterdam
6/10: Westerkwartier Marathon, Leek
6/10: Eemsmondloop, Uithuizermeeden
September
30/9: De 7km van Martenshoek, Hoogezand
23/9: Disneyland Run, Parijs
23/9: Dam tot Damloop
22/9: Thesinge
21/9: Martini Marathon
16/9: Berlijn Marathon
8/9: Run van Winschoten
2/9: 4 Mijl, Kardinge, Groningen
1/9: Proostmeerloop, Wagenborgen
1/9: Triatlon Ten Boer
Augustus
26/8: Boeskoollloop., Oldenzaal
26/8: Bommen Berendloop
25/8: Monnikentocht, Ter Apel
12/8: Vlieland
Juli
28/7: Lauwersoog-Ulrum
27/7-28/7: Grossglockner Ultra-Trail
15/7: Klazienaveen, halve triathlon
13/7: Volksloop Oosterwolde
8/7: Fakiden, Loopgroep Astrea
7/7: Loppersum
Juni:
30/6: Stadsloop, Appingedam
30/6: Veendam, Sightseeing Run
23/6: Marathon en meer, Sneek
23/6: TT Run, Assen
15/6: Speedman, Groningen
14/6: XRun, Harkstede
13/6: Middelstum
10/6: Ladies Run, Groningen
10/6: 8 van Drachten
9/6: Zwolle halve marathon
9/6: Feanster, Surhuisterveen
3/6: 50km, Amsterdamse Bos, Amsterveen
3/6: Ruinen Run, Ruinen
2/6: Triatlon Leesterlus, Leens
Mei:
27/5: Rietdiephavenrun
27/5: Marikenloop
27/5: 4mijl van Sneek
27/5: Hof van Twente, Triatlon, Markelo
26/5: De Slag
26/5: RunForestRun: Gasselterveld
26:5: Zwiggelte
21/5: Abdijloop, Aduard
21/5: Kolonieloop, Frederiksoord
20/5: Loop Leeuwarden
12/5: Trailrun Wezep
12/5: Stedum
6/5: Kill the Hill, Groningen
5/5: Ronde van Oranjewoud
5/5: Hunebedloop, Borger
April
27/4: Oranje Run, Oldehove
22/4: ESTRO Super Run, Barcelona
22/4: Zandenberg, Canitrail
22/4: Urban Trail, Leeuwarden
22/4: Vuurtorenloop, Vlieland
15/4: CascadeRun, Hoogeveen
14/4: Woldbergtrail
8/4: Rotterdam Marathon
8/4: Hannover Marathon
8/4: Berlijn Halve Marathon
8/4: Sneek, Ronde van Sudwest Fryslan
7/4: RaitDaipRun, Sauwerd
31/3: Sleenerzand-cani cross
31/3: LegioRun, Grootegast
31/3: Astrea's PaasRun
24/3: Monnikenloop, Schier
24/3: Leekster lente Loop
17-18/3: Vuurtorentrial, Ameland
17/3: Klein Moere cross, Grolloo
17/3: Nacht van Groningen
11/3: CPC, Den Haag
10/3: Salland Trail
10/3: Halve van Haren
4/3: Semi de Paris
Februari
18/2: Mensinge Marathon
17/2: Langezwaag
11/2: Groet uit Schoorl
10/2: RunForestRun Dwingelderveld
4/2: Apeldoorn
3/2: Blaauwbekmarathon
Januari
28/1: Ambtenarencroos, Hollandscheveld
21/1: Bosmarathon, Assen
20/1: Udikloop, Klijndijk
14/1: Broekstreker Veldloop, Ekehaar
14/1: Egmond Halve Marathon
13/1: RunForestRun, Appelscha
6/1: De Wilp


December
31/12: Gorredijk
30/12: Blijham
24/12: Cross Appelscha
23/12: Decemberloop, Peize
16/12: AdventureRun Ameland
2/12: Canicross, Leek
2/12: Nijeveen
November
25/11: Norg
25/11: Wommels
25/11: Schloss-Marienburg
19/11: Zevenheuvelenloop, Nijmegen
18/11: Sinterklaasloop, Scheemda
12/11: VOV Run, Vries
11/11: Mozes (Devil's) Trail, Schiermonnikoog
4-5/11: Berenloop, Terschelling
4/11: Plantsoenloop, Groningen
Oktober
29/10: Zeemijlenloop, Delfzijl
28/10: Dwingelderveldloop
21/10: RFR Indian Summer
21/10: Ekensteinloop, Appingedam
15/10: Marathon Amsterdam
14/10: Zuidlaardermarktloop, Zuidlaren
8/10: 4 Mijl, Groningen
8/10: Marathon Eindhoven
7/10: Somerville, Massachusetts, USA
7/10: Kloosterveste Run, Assen
1/10: Joustermerkeloop, Joure
September
30/9: Eemsmondloop, Uithuizenmeeden
24/9: 7 van Martenshoek
24/9: Berlijn Marathon
23/9: Thesinge
17/9: Meppel City Run
16/9: ZuidhoRun
11/9: Minimarathon, Ten Boer
9/9: Triatlon Onderdendam
9/9: Run van Winschoten
2/9: Borkum
2/9: Wagenborgen, Proostmeerloop
2/9: Ten Boer, Triatlon
Augustus
27/8: Bommen Berendloop
26/8: Sneek-Bolward-Sneek
19/8: Hoeve aan de Weg, Oude Willem
11/9: Zeven van Zevenhuizen
6/8: IRONMAN, Maastricht
Juli
30/7: Nommerlayen Run, Luxemburg
29/7: 27e Lauwersoog-Ulrum
16/7: Triathlon, Klazienaveen
15-16/7: Eiger Ultratrail, (CH), 101km
15/7: Midzomeravondwedstrijd, Diever
15/7: 2e Bafloop, Baflo
8/7: Triatlon, Bellingwolde
8/7: 6e Oethoesterloop, Uithuizen
8/7: Omloop Grolloo
1/7: Lopster Torenloop, Loppersum
1/7: Olde Wierdenloop, Opende
Juni:
25/6: Reitdiephaven Run
24/6: Sneek Marathon en meer
24/6: Stadsloop Appingedam
24/6: RunForest Run: Gees
18/6: IRONMAN 70.3, triatlon, Luxemburg
17/6: Zugspitz, Ultratrail
17/6: TT-Run, Assen
14/6: Hippolytusrun, Middelstum
11/6: Triatlon Luttenberg
11/6: 8 van Drachten
11/6: Ladies Run, Groningen
10/6: Feanster 40
10/6: Zwolse Halve Marathon Festival
8/6: XRun, Harkstede
5/6: Abdijloop, Aduard
2/6: WalkThrough
Mei
27/5: Amstelveen
27/5: Midwolda
21/5: Run-Bike-Run, Reitdiephaven
21/5: Markelo, 1/8 triatlon.
21/5: RunForestRun, Gasselte
21/5: Marikenloop, Nijmegen
21/5: Assserstadsloop
21/5: Loop Leeuwarden
20/5: Zwiggelte
14/5: 4 Mijl van Sneek
14/5: Run4educaided, Groningen
13/5: Walk for Life
13/5: Run van Gieten
13/5: Steemer Omloop, Stedum
6/5: Hunebedloop, Borger
April
27/4: OranjeRun, Oldehove
23/4: 14 Gehuchtenloop, Sellingen
15/4: Slach om é Mar, Burgum
9/4: Cascade Run, Hoogeveen
9/4: Marathon Rotterdam
2/4: 4 Mijl van Emmen
2/4: 10 van Assen
1/4: RaitdaipRun, Sauwerd
Maart
25/3: Ibbenbüren Klippenlauf
25/3: Diever Drents Friee Wold Marathon
25/3: Monnikenloop, Schiermonnikoog
25/3: Astrea Run, Groningen
25/3: Leekster Lente Loop
19/3: Vuurtorentrail, Ameland
19/3: Stevensloop, Nijmegen
18/3: Bonifatiusloop, Dokkum
18/3: Kleine Moere Cross, Grolloo
12/3: CPC, Den Haag
11/3: Salland Trail
11/3: Veneboerloop, Drachten
11/3: 34e Halve van Haren
5/3: Leeuwarden - Goutum
4/3: Nacht van Groningen
Februari
12/2: Mensinge Marathon, Roden
12/2: Groet uit Schoorl Run
11/2: 3 Meren Cross, Gieten
5/2: Leeuwarden - Marsum v.v.
5/2: Apeldoorn
4/2: Blaauwbekmarathon
Januari
28/1: Sri Chinmoy marathon
28/1: Hunebedloop, Havelte
22/1: Ambtenarencross, Hollandscheveld
22/1: Groene 4 mijl
21/1: Udikloop, Klijndijk
21/1: Zac's cross
14/1: RunForestRun, Appelscha
14/1: Zweeloo
8/1: Egmond
7/1: De Wilp


December

28/12: Drenthe Trail
17/12: AdventureRun, Ameland
17/12: Peize
3/12: Cross Nienoord
November
26/11: Herstcross, Norg
20/11: Zevenheuvelenloop, Nijmegen
13/11: VOV Run, Vries
12/11: Haarlerberg Trail
5-6/11: Berenloop, Terschelling
5/11: Plantsoenloop, Groningen
Oktober
30/10: Zeemijlenloop, Delfzijl
29/10: RunForestRun, Indian Summer, Rolde
29/10: Dwingelderveldloop, Dwingeloo
22/10: Ekensteinloop, Appingedam
16/10: Amsterdam Marathon
15/10: Teutolauf
15/10: Gaasterland Trail
15/10: Zuidlaardermarktloop
9/10: 30e 4 Mijl
2/10: Evink Run Drachten
2/10: Bikkelrun Zuidwolde
1/10: Eemsmondloop
1/10: 6-uurs Amsterdam
September
25/9: Texel Halve Marathon
25/9: LadiesRun Martenshoek
24/9: RunforestRun Springendal
23/9: Martini Marathon, Groningen
23/9: De Zorg Marathon
17/9: ZuidhoRun
10/9: Run Winschoten
5/9: Mini-marathon, Ten Boer
3/9: Proostmeerloop
Augustus:
27/8: Triatlon Ten Boer
27/8: Monnikentocht, Ter Apel
21/8: Trail des Vieux Moulins à Lierneux
20/8: UltraTrailSalland
20/8: Hollandscheveld
16/8: 7e Brinkloop, Diever
14/8: Halve van Vlieland
14/8: Allgäu Panorama Marathon
9/8: 6e Brinkloop, Diever
2/8: 5e Brinkloop, Diever
Juli:
30/7: Lauwersoog - Ulrum
23/7: 1e Hoeve aan den Weg
17/7: Triathlon Klazienaveen
9/7: Uithuizen
9/7: Bovensmilde
4/7: Ontswedde
3/7: Run&Swim, Gieten
2/7: Eelde
2/7: Loppersum
1/7: Baflo
Juni:
25-26/6: Western States Endurance Run
26/6: Reitdiephaven Run
25/6: RunForestRun, Gees - Meppen
25/6: Stadsloop Appingedam
25/6: Triatlon Friesland
19/6: 8 van Drachten
18/6: TT-RUN
11/6: Grolloo
11/6: Zwolle
11/6: Feanster-40, Surhuisterveen
9/6: Harkstede
8/6: Middelstum
5/6: Asserstadsloop
4/6: Slachtemarathon
Mei:

29/5: Veendam
29/5: Klazienaveen
28/5: 50/100km Amsterdam
29/5: Snikkerun, Haulerwijk
22/5: Marikenloop, Nijmegen
22/5: Leeuwarden
22/5: Rietplasloop Emmen
21/5: Zwiggelte
20/5: Nacht van Groningen
13-16/5: Hardloop4daagse, Apeldoorn
14/5: Gieten
14/5: Stedum
7/5: Transvulcania, La Palma
6/5: Alkmaar
6/5: Verticale kilometer, La Palma
April
27/4: Oldehove
24/4: Sellingen
24/4: Vlieland, Vuurtorenloop
17/4: CascadeRun, Hoogeveen
17/4: Hamburg Marathon
16/4: Bedumer Bosloop
10/4: Rotterdam Marathon
9/4: Siddeburen
3/4: 4 Mijl van Emmen
3/4: 10 van Assen
2/4: LegioRun, Grootegast
2/4: Raitdaiprun, Sauwerd
Maart
28/3: Klap tot Klap loop
26/3: Astrea Run
19-20/3: VuurtrorenTrail, Amalend
19/3: Monnikenloop, Schier
19/3: Leek
13/3: Winschoten
12/3: SallandTrail
12/3: Drachten
12/3: Haren
6/3: CPC, Den Haag
6/3: Goutum
Februari
28/2: It Heidenskip
21/2: Mensingemarathon, Roden
21/2: Wintertrail, Exloo
20/2: Rondje Roege Baarg, Onstwedde
20/2: Acht van Langezwaag
14/2: Schoorl
13/2: Gieten (cross)
7/2: Apeldoorn
7/2: Wildervank
6/2: Blaauwbekmarathon
Januari
31/1: Groene Mijl, Eelderwolde
30/1: Jupiter Cross, Winsum
24/1: Zac Freudenburg cross
23/1: Tzum
17/1: Ekehaar
16/1: RunForestRun, Drents Friese Wold
10/1: Egmond
2/1: De Wilp
2/1: Stadskanaal


December
31/12: Gorredijk
27/12: Blijham
20/12: Cross Applescha
19/12: SantaRun, Groningen
19/12: Peize
13/12: Bruggenloop, Rotterdam
12/12: Ameland
November
28/11: Cross Norg
21/11: Vollemaansloop, Eelde
15/11: 7-heuvelenloop. Nijmegen
14/11: Scheemda
8/11: Berenloop, Terschelling
8/11: Martinslauf, Düsseldorf
7/11: Westerwold Trail
7/11: Plantsoenloop, Groningen
2/11: Polderputtenloop, Ter Apel
1/11: Vries
Oktober
25/10: Delfzijl
24/10: Beilen
17/10: LochemTrail
17/10: Marathon Amsterdam
17/10: Teutolauf
17/10: Zuidlaren
17/10: Ekensteinloop
11/10: 4 Mijl, Groningen
10/10: Berg en Dal, Nijmegen
4/10: Bikkelloop, Zuidwolde (D)
3/10: Eemsmondloop
September
27/8: Martenshoek
27/8: Exloo
27/8: Texel Halve
26/8: Pieterzijl
20/9: Dam tot Dam
19/9: Zuidhorn
19/9: Thesinge
19/9: Winschoten
12/9: Westernielandrun
12/9: Hineniloop, Adorp
7/9: Oude-Pekela
6/9: OHB-loop
5/9: Borkum
5/9: Run Appelscha
Augustus:
30/8: Corso Run, Eelde
30/8: BBL, Groningen
29/8: Triathlon Ten Boer
28/29/8: UMTB, Chamonix (F)
23/8: Klazienaveen, halve triathlon
22/8: Hollandscheveld
15/8: Uithuizen
11/8: Brinkloop, Diever
7/8: 7 van Zevenhuizen
1/8: Lauwersoog - Ulrum
Juli:
4/7: Rondje Amsterdam
Juni:
29/6: Ontswedde
28/6: Reitdiephavenrun
27/6: 6-uur Haarlemmermeer
27/6: Appingedam
21/6: Kropswolde
20/6: Sneek (Marathon-en-meer)
20/6: TT-Run, Assen
20/6: Runforestrun Dwingelderveld
14/6: 8 van Drachten
13/3: Feanster
11/6: Harkstede
10/6: Middelstum
10/6: Nieuwe Pekela
6-7/6: Vaals
7/6: Loop Leeuwarden
7/6: Ladies Run
6/6: Grolloo
Mei:
31/5: Veendam
29/5: Albufeira - Portugal
25/5: Kolonieloop/canicross
22-25/5: Hardloop4daagse
21/5: Ten Post
16/5: Gieten
16/5: Zwiggelte
14/5: Nacht van Groningen
10/5: 4Mijl, Sneek
10/5: Rietplasloop, Emmen
9/5: Stedum
3/5: Koning van Spanje
April:
27/4: Oranjerun, Oldehove
26/4: Sellingen
26/4: Vuurtorenloop, Vlieland
25/4: Walk for Life, Groningen
19/4: Marathon Enschede
19/4: Cascade Run, Hoogeveen
18/4: Bedumer Bosloop
12/4: Rotterdam
11/4: Castricum
11/4: Siddeburen
6/4: 60 van Texel
6/4: Klap tot Klaploop
4/4: RaitdaipRun, Sauwerd
Maart:
29/3: Berlijn Halve
29/3: Lanting 10 van Assen
28/3: Diever
28/3: Astrea Run
28/3: Monnikenloop
22-21/3: Ameland Trail
21/3: Leek
21/3: Dokkum
14/3: Salland Trail
8/3: CPC, Den Haag
7/3: Transgrandcanaria
7/3: Haren
1/3: Leeuwarden - Goutum
Februari:
21/2: Langezwaag
15/2: Stadsparkloop
15/2: Wildervank
8/2: Schoorl
1/2: Apeldoorn
Januari:
31/1: RunForestRun, Drentsche Aa
18/1: Ekehaar
11/1: Cross Bakkeveen
11/1: RunForestRun, Appelscha
4/1: Cross, Klazienaveen


December:

31/12: Gorredijk
27/12: Marrum
27/12: Blijham
13/12: Abdijloop, Aduard
13/12: Ameland Daventurerun
7/12: Bruggenloop, Rotterdam
6/12: Nienoord Cross
November:
29/11: Cross Norg
22/11: Holringerveld Trail
16/11: Zevenheuvelenloop, Nijmegen
9/11: VOV run, Vries
8/11: Vollemaansloop, Eelde
8/11: Westerwold Trail
2/11: Berenloop
1/11: Plantsoenloop
Oktober:
26/10: Delfzijl, Zeemijlenloop
19/10: Oldenburg Marathon
18/10: Teutolauf
18/10: Ekensteinloop
18/10: Blauw meer cross
18/10: Zuidlaardermarktloop
12/10: 4 Mijl
5/10: Breda
5/10: 10 van Drachten
4/10: Eemsmondloop
September:
28/9: OHB-loop
28/9: Exloo
28/9: Gasselte
28/9: Hoogezand
27/9: Thesinge
21/9: Sandurrun, Emmen
21/9: Dam-tot-Dam
20/9: Zuidhorn
14/9: Prinsentuinloop, Leeuwarden
13/9: Crazy Colorrun, Assen
13/9: Kardingerun
13/9: Marsdijkrun, Assen
6/9: Westernielandrun
5/9: Corsorun, Eelde
Augustus:
31/8: Bommenberendloop, Groningen
30/8: Triathlon Ten Boer
30/8: Sneek-Bolsward-Sneek
25/8: Ten Boer
23/8: Singelloop, Hollandsche Veld
23/8: Matterhorn Ultraks Zermatt
23/8: Sightseeing Run Veendam
19/8: 8e Brinkloop 2014 Diever
10/8: Halve Marathon Vlieland
9/8: Bokeler Straßenlauf (Dld.)
9/8: 7 van Zevenhuizen
5/8: SwitteRun Buitenpost
Juli:
27/7: Lauwersoog - Ulrum
20/7: Oestermoerrun, Gieten
19/7: Midzomeravondmarathon, Diever
5/7: Oethoesterloop, Uithuizen
Juni:
29/6: Reitdieprun
28/6: Appingedam
27/6: Lavaredo, ultra-trail
21/6: Marathon Sneek

21/6: Winsum
21/6: TT-Run
15/6: Drachten
14/6: Zwolle
12/6: Harkstede
11/6: Middelstum
8/6: Ladies Run, Groningen
7/6: Feanster 40
7/6: Grolloo
Mei:
31/5: Amsterdam 50 km
29/5: Nacht van Groningen
25/5: Westland Marathon
25/5: Veendam
22/5: Ten Post
18/5: Leiden
18/5: Bommelasloop
18/5: Loop Leeuwarden
17/5: Gieten
11/5: Vuurtorenloop, Vlieland
11/5: Rietplasloop, Emmen
11/5: 4 Mijl, Sneek
10/5: Stedum
10/5: Zwiggelte
April:
27/4: Marathon Enschede
26/4: OranjeRun, Oldehove
19/4: Siddeburen
13/4: CascadeRun, Hoogeveen
13/4: Marathon Rotterdam
13/4: Ijsselloop, Deventer
12/4: Bedumer Bosloop
5/4: Limburg Zwaarste
5/4: Vuurtorentrail, Vlieland
5/4: DaipRun, Sauwerd
Maart:
29/3: Ibbenbüren
29/3: Diever
29/3: Astrea Run
22/3: Leekster Lente Loop
22/3: Monnikenloop, Schiermonnikoog
15/3: Dokkum
9/3: CPC
8/3: SallandTrail
8/3: Haren
Februari
22/2: Menaldum
16/2: Wildervanck
15/2: Texel Trail
9/2: Schoorl
2/2: Apeldoorn
Januari
25/1: Hunebedloop, Havelte
4/1: Stadskanaal


December
31/12: Gorredijk
28/12: Blijham
14/12: Ameland
9/12: Bruggenloop, Rotterdam
November
30/11: Cross Norg
24/11: Saksen Marathon
17/11: Zevenheuvelenloop
6/11: Leens
3/11: New York City Marathon
3/11: Berenloop (afgelast)
2/11: Plantsoenloop
Oktober
27/10: Oldenburg Marathon
27/10: Zeemijlenloop, Delfzijl
26/10: Dwingelerveldloop
26/10: Bear Trail
26/10: Monnikenloop
20/10: Schutrups Run Exloo
20/10: Amsterdam Marathon
19/10: TeutoLauf, Lengerich (D)
19/10: Ekensteinloop
13/10: 4 Mijl
12/10: Ultraloop Berg en Dal
12/10: Zuidlaardermarktloop
6/10: Hoge Veluwe Trail
6/10: 10 van Drachten
5/10: Amsterdam, 6 uursloop
September
29/9: Singelloop, Utrecht
29/9: 7km van Martenshoek, Hoogeveen
29/9: Berlijn Marathon
28/9: Eemsmondloop
22/9: Dam tot Damloop
21/9: Zuidhorn
21/9: Thesinge
14/9: Winschoten
14/9: Triathlon, Onderdendam
6-9/9: XTrails, Epen/Gulpen
7/9: Proostmeerloop
7/9: Borkum
Augustus:

31/8: Sneek-Bolward-Sneek.
30/8: Corsorun, Eelde.
25/8: Bommen Berendloop.
16/8: Brøns Marskløb.
11/8: Vlieland.
10/8: Zevenhuizen.
6/8: Buitenpost.
Juli:
27/7: Swiss Alphine (ultra)Marathon.
13/7: Bovensmilde.
7/7: Lakelands Trail Marathin, Coniston (UK).
6/7: Oethoeserloop Uithuizen.
6/7: Olde Wierdenloop Opende
Juni:
30/6: ColorRun Groningen
29/6: Appingedam
29/6: Haarlemmermeer
24/6: Ten Boer
23/6: Veluwezoom Trail.
22/6: Midnight Sun Marathon - Tromso - Noorwegen.
22/6: Winsum.
22/6: TT-Run.
15/6: Roden.
12/6: Middelstum.
9/6: Eifelmarathon.
8/6: Zwolle.
6/6: Bekkema Run.
2/6: Leeuwarden.
1/6: Asser Stadloop.
1/6: Grolloo.


De uitslagen over alle jaren staan HIER
 
© 2000-2019  Loopgroep Bedum, webmaster Peter v.d. Hulst